TARRANIS OFFLINE

STORY

TARRANIS OFFLINE STORY

Píše se rok 2023. Elon Musk koupil Twitter, světem proletěla epidemie Covidu, válka na Ukrajině, internetem se prohání trollové, Social justice warriors a kampaně krajní levice i pravice neberou konce. 

Zdá se, že věk MMORPG her již zažil svá nejlepší léta a tato část herního trhu postupně uvadá. Na světě se však stále nachází společnosti, které se snaží tento trend zvrátit a jednou z nich je i nepříliš známé studio Disman entertainmet se svou hrou Tarranis. 

Internetem proletěly v posledním půl roce informace o nových neotřelých nápadech. Hra údajně nabízí mnoho originálních a plně dabovaných questů, imerzivní bojový systém a hlavně realistickou grafiku, která se u fantasy her málokdy vidí. 

Closed beta skončila před několika týdny a tým společnosti se horečně snažil vyladit všechny zbylé bugy a chyby, aby poskytl hráčům nejlepší možný zážitek. A nyní se konečně hráči mohou vydat do obchodu a pořídit si i svou kopii s přístupem do první otevřené verze hry.

A tak se i herní nadšenci z malého městečka Čisovice postupně trousí u místního prodejce a odnáší si domů zakoupené kopie hry. Servery však budou přístupné až od sobotního rána a proto není lepší příležitost, než se v pátek večer sejít v místní hospodě a prodebatovat strategie, poznat své budoucí spoluhráče a sdělit si očekávání před tím, než se vydají prozkoumávat nový svět zjevující se na obrazovkách jejich počítačů.

WEBDESIGN: IREAS
ZA POSKYTNUTÍ FOTEK DĚKUJEME SHIORI